Lokalizacja: Zachodniopomorskie > Szczecin > Praca > Praca za granicą

Podgląd ogłoszenia

Fachowa opieka dla osoby stars - 0.00 PLN
Data dodania: 22-12-2017
Powiększ zdjęcie
Zdjęcie 1 / 1
Opis:
Lokalizacja: Szczecin

Imię i nazwisko: Annemarie

Adres: Bonn/ Niemcy/ Opiekunka- niepaląca, od 15.12.17 na 2 msc/1100 euro

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:

Wiek: 88 lat Wzrost: 159 cm Waga: 80 kg

Podopieczna porusza się ze wsparciem opiekunki lub przy pomocy rollatora. Seniorka cierpi na lekką demencję i kłopoty z pamięcią (np. zapomina gdzie co odłożyła). Ma problemy ze słuchem, nadciśnienie. Jest po wylewie. Zdarza jej się przebudzić w nocy.

Obowiązki:

Opiekunka pomaga w codziennych czynnościach: przy ubieraniu i rozbieraniu, pielęgnacji ciała i higienie, nadzoruje podopiecznego w ciągu dnia. Dodatkowo prowadzi dom: podaje posiłki, robi zakupy. pierze, prasuje itp.

Dodatkowe informacje:

Seniorka mieszka sama. Dla opiekunki przygotowano standardowo wyposażony pokój. Internet będzie założony.

Czas wolny do uzgodnienia na miejscu + umowa, pomoc koordynatora, wyżywienie, transport.

Liczba wyświetleń: 0
Kontakt:
Wpisz swój e-mail:
Imię i nazwisko: Wiadomość:

Podobne oferty

Lakiernik

0.00 PLN
Lakiernik Londyn i okolice Pracodawca - powazna krajowa siec. Angielski mocny podstawowy. W wypadku spelniania powyzszych warunkуw prosimy o CV na: talent@horizonsrecruitment.co.uk
Kategoria: Sztum
Data dodania: 12-03-2015
Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy....
Kategoria: Chocianów
Data dodania: 30-07-2015
Poszukujemy opiekunki do starszego pana w Böhmenkirch. Podopieczny: Wiek: 77 lat Wzrost: 170cm Waga: ok. 70 kg Podopieczny cierpi na demencję, dezorientację czasową i przestrzenną oraz...
Kategoria: Bydgoszcz
Data dodania: 23-02-2017
Interkadra ( Agencja Zatrudnienia nr rej. 3372 ) jest jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech....
Kategoria: Nowogrodziec
Data dodania: 03-10-2016

Lakiernik

0.00 PLN
Kategoria: Ustka
Data dodania: 25-02-2015